Szkolenia i obozy, Strzelania weekendowe, Andrzej Szeremet - strzelectwo myśliwskie, szkolenia, obozy strzeleckie, strzelania weekendowe, filmy instruktażowe, książki, polowanie, łowiectwo - www.szeremet.pl

Zapraszam na "Strzelania weekendowe"

    Pod nazwą tą kryją się zorganizowane treningi strzeleckie w wieloboju myśliwskim, które prowadzę od lat.

    Treningi te są prowadzone, jak sama nazwa wskazuje w weekendy, kiedy dysponujecie Państwo wolnym czasem. Pierwszym strzelaniem może być strzelanie w piątek w godzinach popołudniowych, aby dać zainteresowanym czas na dojazd. Sobota i niedziela są wykorzystywane w zależności od sytuacji i dyspozycji zamawiających szkolenie.

      Szkolenia prowadzone są na strzelnicy w Luszynie. Jest to w pełni zautomatyzowana, profesjonalna strzelnica myśliwska. Szczegóły również na fb-Strzelnica "Pod Dębami" ,  i w zakładce Strzelnica. Zakwaterowanie i wyżywienie w pieknym luszyńskim pałacu.

  Do dyspozycji osób chcacych strzelać w okolicy Wisły jest strzelnica w Goleszowie, w Siemianowicach i strzelnicę w Chybiu lub Brzeszczach koło Bielska Białej.

Na życzenie klientów organizujemy zakwaterowanie z wyżywieniem. Wisła ma szeroko rozbudowaną bazę noclegową co daje możliwość wyboru  kwater o różnym standardzie. Dla osób towarzyszących jest wiele atrakcji turystycznych w Wiśle i okolicach, z górską turystyką jeździecką włącznie.

   Na specjalne życzenie zainteresowanych szkolenie może zostać zorganizowane na wskazanej strzelnicy w dowolnej części Polski, dla dowolnie dużej grupy zainteresowanych.

   Najbardziej optymalną grupą do szkolenia jest grupa 4-6 osób. Aby uczestniczyć w szkoleniu nie jest wymagana konieczność posiadania własnej broni. Młodzież może uczestniczyć w szkoleniu na ogólnie przyjętych zasadach pod warunkiem przyjazdu z opiekunem.

Szkolenia dla grup większych i szkolenie na wyjazdach - warunki do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszam!Copyright © by Andrzej Szeremet 2009. All rights reserved. Odwiedzin od 1.03.2009 - 916740
powered by A-NET bielsko